Univaistine.lt

  Kristalinis šveitiklis Ananas / A Clear Crystal Peeling Ananas 25g (LSMU VAISTINĖ)

  Šiuo metu: Prekyboje

  6,22 EUR

  Informacija apie produktą

  Pašalina negyvas ląsteles, drėkina, šviesina odą. Oda tampa lygi ir gaivi. Nenaudoti odai su išsiplėtusiais kapiliarais.

  Kristalinis šveitiklis Ananas / A Clear Crystal Peeling Ananas 25g (LSMU VAISTINĖ)

  Su šia priemone galima atlikti labai lengvą „šilkinės pirštinės“ procedūrą plonai ir gležnai odai, taip pat gilų šveitimą brandžios ir pažeistos odos senėjimo požymiams sušvelninti. Auksiniame šveitiklyje gausu natūralių produtų: kelių rūšių odą minkštinančių jūros dumblių, odą valančių avižinių miltų, auksinio sibirinio šaltalankių aliejaus, raminamojo gysločio ekstrakto, apsauginių sojos sterolių, aliejuje tirpių vitaminų – laisvųjų radikalų „šlavėjų“. Šiame produkte esančios šveičiamosios dalelės yra minkštos ir rutulio pavidalo, kad netrintų odos paviršiaus. Šis pilingas maksimaliai drėkina, bet višiškai netrina ir negrando, yra skirta švelniai odai, kuri irgi gali retkarčiais pajusti šveitimo malonumą.

  NAUDOJIMAS: Ant skruostų, smakro ir kaktos užtepti nedidelį auksinio jūros šveitiklio kiekį. Vandeniu sudrėkintais pirštais švelniai paskirstyti produktą ant viso veido ir švelniai masažuoti kol pilingas pavirs minkštu kremu-žele. Keletą minučių lengvai pamasažavus gerai nuplauti vandeniu, nusausinti ir užtepti kremą pagal odos tipą.

  Išfasuota LSMU vaistinėje

  Gamintojas LSMU VAISTINĖ
  Gamintojo šalis Izraelis

  EM Media Magento widget by EMThemes Magento Themes & Magento Templates