Univaistine.lt

  Greens Aloe Pure Natural Gel 50 ml / Natūrali alijošiaus želė 50ml (Anna Lotan)

  Šiuo metu: Užsakykite

  7,82 EUR

  Teirautis dėl šios prekės užsakymo (spauskite čia)

  Informacija apie produktą

  Hipoalerginis ir tinkamas jautriai odai produktas. Puikus raminamasis kompresas. Galima naudoti švelniam jautrios odos biologiniam šveitimui. Puiki vėsinanti ir drėkinanti kaukė, kuri veiksmingai ramina saulėje nudegusią odą, taip pat tinka po veido šveitimo.

  Greens Aloe Pure Natural Gel 50 ml / Natūrali alijošiaus želė 50ml (Anna Lotan)

  Natūrali alternatyva tradicinėms alavijų sultims. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad tai yra hipoalerginis ir tinkamas jautriai odai produktas. Puikus raminamasis kompresas. Galima naudoti švelniam jautrios odos biologiniam šveitimui. Puiki vėsinanti ir drėkinanti kaukė, kuri veiksmingai ramina saulėje nudegusią odą, taip pat tinka po veido šveitimo (pvz., su šveitikliu Green Marine). Ši kaukė gali numalšinti jautrios odos su matomais kapiliarais paraudimą. Tepama kartu su Barbados Scalex želė tiesiai ant odos ši priemonė veikia kaip švelnus biologinis šveitiklis, puikiai tinkantis valyti ir lyginti jautrią riebią odą, kurioje gali atsirasti negyvų žvynelių (T zonoje arba galvos odoje).

  NAUDOJIMAS: Tepkite storu sluoksniu ant reikiamų vietų kaip kaukę. Ši raminanti kaukė turi išlikti drėgna bent 15-20 minučių. Biologinis šveitiklis:

  1. Pirmiausia užtepkite ploną Scalex želė sluoksnį, ypač ant T zonos ir, jei reikia, ant galvos odos. Pamasažuokite reikiamas vietas, kad švelniai atsiskirtų žvyneliai.

  2. Ant viršaus užtepkite alavijų želė, pirštų galiukais įmaišydami ją į Scalex želė, pamasažuokite 1-2 minutes, kol nepajusite, kad oda po pirštais yra lygi.

  3. Pabaigoje nuvalykite drėgna veido šluoste arba nuplaukite vandeniu.

  Gamintojas ANNA LOTAN
  Gamintojo šalis Izraelis

  EM Media Magento widget by EMThemes Magento Themes & Magento Templates